Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... bazár pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:
Hlavná stránka > Ostatné >

obrus dobrý


List inzerátov
Zobrazených 1-10 inzerátov z 10
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Expresívne zátišie, Payer, 740 × 660 mm

Expresívne zátišie, Payer, 740 × 660 mm

- [9.6. 2026]
Zátišie s ovocím pracuje s pastóznou hmotou farby a sekaným ťahom, ktoré dávajú tvarom plastickú modeláciu a živú expresiu. Kompozíciu nesie diagonála obrusu s nožom, protiakcentovaná čašou a etážou misy; rytmus striedania kruhových objemov vytvára stabilnú, klasickú stavbu obrazu. Vysoká chromatick ...


159 €
Nitra
949 01
95 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Bytový textil v hodnote 100 tisíc € za symbolickú cenu

Bytový textil v hodnote 100 tisíc € za symbolickú cenu

- TOP - [2.6. 2026]
dobrý deň, po úmrtí majiteľky obchodu s bytovým textilom nám ostal všetok tovar (obchod je už zrušený a tovar presťahovaný). V rodine nemáme kapacitu v tom pokračovať a tak sme sa rozhodli to predať za zlomkovú cenu. Nemáme to ešte všetko premerané, ale odhadovaná hodnota tovaru je cca 50000 € (5 ...


12 500 €
Žilina
010 01
855 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Obrus  - dobrý stav

Obrus - dobrý stav

- [31.5. 2026]
81/81


5 €
Nitra
949 11
94 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Vysívaný obrus,maly obrus,uterak na plátne

Vysívaný obrus,maly obrus,uterak na plátne

- [30.5. 2026]
Velmi dobrý stav.Romery-obrus-140x130cm,maly obrus 47x47cm,uterák 80x60 cm


Dohodou
Detva
962 12
35 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Svadobné veci

Svadobné veci

- [17.5. 2026]
dobrý deň ponúkam na predaj svadobné dekorácie Rekvizity fotokutik všetko 20eur Vence ženích nevesta 40 eur Vešiaky ženích nevesta 5eur Rámiky jeden po 1,50€ Podbradníky 20eur obrusy pod svadobné chlebíky 10e Dáždnik 5eur Zlaté pero 1€ Menovky 150ks 4€ Srdiečko -stojan na menovky 65ks 6 ...


V texte
Čadca
023 51
84 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Prehoz na gauč, prikrývky, deky, obrusy

Prehoz na gauč, prikrývky, deky, obrusy

- [13.5. 2026]
dobrý deň, predám prehoz na posteľ (gauč, sedačku), prikrývky, deky, obrusy. V prípade záujmu premeriam rozmery. Cena dohodou. Osobný odber v Dubnici nad Váhom prípadne poštou. V prípade záujmu prosím kontaktovať telefonicky na číslo 0910660509, v prípade nedostupnosti prosím píšte email na len.jan ...


Dohodou
Ilava
018 41
68 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Retro školské a kancelárske potreby

Retro školské a kancelárske potreby

- [7.5. 2026]
dobrý deň, Predám staršie školské a kancelárske potreby zo 70. a 80. rokov minulého storočia. Drevený peračník. (11 Eur); Drevené perá. (5 Eur/kus); Drevené pravítko 50cm (Poškodená hrana). (11 Eur); Pravítko Tepora. (11 Eur); Štvorfarebné pero. (5 Eur/kus); Štvorfarebná ceruzka. (7 eur) ...


V texte
Levoča
054 01
118 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Vintage vianočný obrus

Vintage vianočný obrus

- [3.5. 2026]
Vintage vianočný obrus/prehoz Materiál: 100% bavlna Rozmer: 140x120cm (so strapcami 145x125cm) Made in Italy Veľmi dobrý stav


12 €
Dunajská Streda
930 41
124 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Retro obrus

Retro obrus

- [21.4. 2026]
Predám veľmi pekný retro obrus, rozmery 120x120cm, pekné jasné farby. dobrý stav, bez poškodenia. Cena 7,00eur +poštovné.


7 €
Rimavská Sobota
979 01
74 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Retro obrusy

Retro obrusy

- [16.4. 2026]
Predám retro vianočne obrusy: 1.Luxusný dizajn v zlatých a hnedých tónoch na krémovom podklade. Motív-jemné zlaté snehové vločky,ozdobné bordúry s čajníkmi (hrncami),šiškami, borovicovými vetvičkami,jablkami a kvetmi.Materiál:kvalitná textília,bavlnený,pevný a príjemny na dotyk.Ako nový,bez veľkého ...


V texte
Spišská Nová Ves
052 01
100 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať



©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Ostatné celkom: 91909, za 24 hodín: 2440

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko